Вход / Регистрация   Вход Корпоративни клиенти  
   

OffexExpressOffex Express

0
0.00лв

Филтри

Търговска марка 
Суич, тип 
Основни портове, тип 
Power Over Ethernet (PoE) 
Uplink портове 
Свободни (10GB) слотове 
Управление 
Stackable 
Захранване 
Routing 
SFP+ slots 
Размери (Ш, Д, В), mm 
Опция за монтаж 
QSFP+ slots 
Max PoE budget 
Цена (лв.) 
Други 

Комутатори

   
Покажи по
Сортиране по

Комутатор D-Link GO-SW-8G

promotion_icon
-5%
Комутатор D-Link GO-SW-8G

Комутатор D-Link GO-SW-8G
Код: 414240
39.00 лв без ДДС
Само до
23-09-2019г.
37.05 лв
44.46 лв с ДДС
бр.
Любими

0 359

Комутатор D-Link GO-SW-24G

Комутатор D-Link GO-SW-24G

Комутатор D-Link GO-SW-24G
Код: 414409
129.00 лв
154.80 лв с ДДС
бр.
Любими

0 464

Комутатор D-Link GO-SW-16G

Комутатор D-Link GO-SW-16G

Комутатор D-Link GO-SW-16G
Код: 414408
99.00 лв
118.80 лв с ДДС
бр.
Любими

0 431

ZyXEL SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

ZyXEL SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km

ZyXEL SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km
Код: POL_91-010-203001B
186.12 лв
223.34 лв с ДДС
бр.
Любими

0 31

ZyXEL GS1900-8, 8 port GbE L2 smart switch, desktop, fanless

ZyXEL GS1900-8, 8 port GbE L2 smart switch, desktop, fanless

ZyXEL GS1900-8, 8 port GbE L2 smart switch, desktop, fanless
Код: POL_GS1900-8-EU0101F
131.79 лв
158.15 лв с ДДС
бр.
Любими

0 38

ZyXEL GS1900-24E, 24-port GbE L2 Smart Switch, desktop, fanless

ZyXEL GS1900-24E, 24-port GbE L2 Smart Switch, desktop, fanless

ZyXEL GS1900-24E, 24-port GbE L2 Smart Switch, desktop,...
Код: POL_GS1900-24E-EU0101F
189.89 лв
227.87 лв с ДДС
бр.
Любими

0 40

ZyXEL GS1900-24HP, 24-port GbE L2 PoE Smart Switch, rackmount, 170 Watt

ZyXEL GS1900-24HP, 24-port GbE L2 PoE Smart Switch, rackmount, 170 Watt

ZyXEL GS1900-24HP, 24-port GbE L2 PoE Smart Switch,...
Код: POL_GS1900-24HP-EU0101F
495.93 лв
595.12 лв с ДДС
бр.
Любими

0 44

ZyXEL GS1900-48, 48-port GbE L2 Smart Switch, rackmount

ZyXEL GS1900-48, 48-port GbE L2 Smart Switch, rackmount

ZyXEL GS1900-48, 48-port GbE L2 Smart Switch, rackmount
Код: POL_GS1900-48-EU0101F
522.57 лв
627.08 лв с ДДС
бр.
Любими

0 45

ZyXEL GS1200-5, 5 Port Gigabit web managed Switch

ZyXEL GS1200-5, 5 Port Gigabit web managed Switch

ZyXEL GS1200-5, 5 Port Gigabit web managed Switch
Код: POL_GS1200-5-EU0101F
44.22 лв
53.06 лв с ДДС
бр.
Любими

0 31

ZyXEL GS1200-8, 8 Port Gigabit web managed Switch

ZyXEL GS1200-8, 8 Port Gigabit web managed Switch

ZyXEL GS1200-8, 8 Port Gigabit web managed Switch
Код: POL_GS1200-8-EU0101F
60.84 лв
73.01 лв с ДДС
бр.
Любими

0 17
   
Покажи по
Сортиране по
затвори